Spektakl rodzinny we włoskim stylu w Moim Teatrze

Grafika artykułu: Na zdjęciu członkowie zespołu Teatru Mozaika z instrumentami, w środku kobieta z tamburynem, po bokach dwóch mężczyzn: jeden z gitarą, drugi z mandoliną. W tle rysunkowa pizza zawieszona na fladze Włoch.
Fot. Marianna Łakomy

Mój Teatr zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi, w tym szczególnie babcie i dziadków z wnukami, na niedzielny spektakl otwarty Teatru Mozaika. Spektakl „Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch” zostanie zagrany 22 stycznia. To dobra okazja na wspólnie świętowanie Dnia Dziadka i Babci.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję do zapoznania się z niezwykłym przepisem na muzyczną pizzę, przygotowaną z pomocą porywających instrumentów, charyzmatycznego śpiewu i sporej szczypty włoskich nut. Artyści bazują na pochodzącej z południa Włoch tradycji mandolinistów – golibrodów, których muzyka bardzo podoba się dzieciom. Jest lekka i radosna. Program wydarzenia zakłada też interakcję z dziećmi. Na scenie wystąpią: Grzegorz Sykała, gitara i śpiew, Dariusz Brodowski, mandolina, akordeon i śpiew, Karolina Ociepka, tamburello oraz narracja.

Spektakl będzie można zobaczyć 22 stycznia o godz. 11.00 i 13.00 w budynku Mojego Teatru przy ul. Grochowskiej 49 i potrawa 45 min. Wydarzenie adresowane jest do rodzin z dziećmi od 3. roku życia.

Uwaga!

Wydarzenie jest biletowane. Wejściówki w cenie: normalny – 35 zł, dziecięcy – 25 zł można zakupić za pomocą strony internetowej:

lub dokonać rezerwacji:

Szczegóły: