Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Spotkanie z podróżnikiem w Kinie Rialto

12.1.2023

Grafika artykułu: na zdjęciu kilka osób podróżujących konno. W tle panorama gór. Na zdjęciu biały napis "Spotkania z podróżnikami" oraz data wydarzenia.

Kino Rialto zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Jackiem Jasińskim, który opowie o swojej konnej podróży po andyjskich drogach i bezdrożach Peru. Spotkanie odbędzie się 19 stycznia. Wydarzenie jest biletowane. 

Jacek Jasiński z wykształcenia jest architektem i archeologiem z zamiłowania natomiast koniarzem i podróżnikiem. Hoduje konie rasy kabardyńskiej, którym poświęca każdą wolną chwilę między zagranicznymi podróżami, odkrywając na ich grzbietach uroki Jury Krakowsko-Częstochowskiej i innych pięknych rejonów Polski. Od lat wybiera się na nieszablonowe wyprawy konne po Polsce, Europie, a nawet świecie. Więcej informacji o podróżniku i jego wyprawach można przeczytać na jego blogu podróżniczym.

Spotkanie odbędzie się 19 stycznia o godz. 19.00 w Kinie Rialto przy ul. Dąbrowskiego 38. Bilety w cenie 30 zł można zakupić poprzez stronę internetową Kina.

Szczegóły: