Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika artykułu: Na zdjęciu para osób w wieku senioralnym, mężczyzna i kobieta, trzymają w ręku emaliowane kubki, w tle jarmark świąteczny. Mężczyzna patrzy w lewą stronę, kobieta na wprost. Wokół zdjęcia ramka z bożonarodzeniowym wzorem w różnych odcieniach czerwieni, w lewym, dolnym rogu biały napis: "Poznański Jarmark Świąteczny".Do 23 grudnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwać będzie Poznański Jarmark Świąteczny. Na seniorów czeka specjalna oferta.

W każdą środę w godzinach 11.00-21.00 seniorzy, po okazaniu legitymacji emeryta-rencisty, mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 5 zł na grzańca (grzaniec z legitymacją kosztuje 15 zł).

W każdą środę można skorzystać z wielu innych atrakcji znajdujących się na terenie Poznańskiego Jarmarku Świątecznego. Do dyspozycji są m.in.:

Można też zobaczyć gadającego Łosia Marcina, zrobić sobie zdjęcia przy iluminacjach świetlnych, takich jak bombka, prezenty czy sanie Mikołaja, a także zobaczyć największą w Poznaniu świąteczną choinkę! Nie zabraknie również stoisk z gorącymi napojami, przekąskami czy świątecznymi gadżetami.

Wstęp na Poznański Jarmark Świąteczny jest bezpłatny. Główna brama znajduje się od ul. Głogowskiej, na wprost Dworca Zachodniego.

Bilety na dodatkowe atrakcje można kupić wcześniej online na Tobilet.pl.