Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Klub Starszaka – Stowarzyszenie CREO zaprasza na czerwcowe webinary

04.6.2021

Na grafice zdjęcie seniorek i seniorów - wszyscy patrzą na wprost i uśmiechają się. W prawym, górnym rogu - logotyp Stowarzyszenia CREO, pod zdjęciem - napis "Harmonogram: Klub Starszaka, czerwiec 2021". Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO zaprasza starszych mieszkańców i mieszkanki Poznania do udziału w bezpłatnych zajęciach online w ramach projektu „Starszaki – klub aktywności dla osób starszych”, które odbywają się w wybrane piątki.

Czerwcowe webinary:

4 czerwca, godz. 10.00-12.00

Zielona godzina – Dlaczego spacerowanie to nie tylko relaks, a dbanie o zdrowie!

Rozmowa o tym, jak ważna jest codzienna aktywność ruchowa oraz jaki wpływ ma codzienne bycie na dworze na sen. Uczestnicy spotkania dowiedzą się też, czym jest zielona godzina i co podczas niej robić.

Prelegentka: dr nauk o zdrowiu Joanna Nawrocka-Rohnka

Link do wydarzenia:

18 czerwca, godz. 10.00-12.00

„Na początku było słowo”, czyli od pomysłu do książki na półce!

Uczestnicy zanurzą się w świat wydawniczy, prześledzą, jak to się dzieje, że jeden tekst ląduje na półce w księgarni, a drugi pozostaje na zawsze w szufladzie biurka. I jak to w ogóle jest napisać książkę, od czego zacząć i na czym skończyć.

Prelegent: pisarz Bartłomiej Grubich

Szczegółowe informacje:

Linki do wydarzeń publikowane są na profilu facebookowym Stowarzyszenia CREO. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych zajęciach mogą też kontaktować się pod numerem telefonu: 503 912 757.

Projekt sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania