Synexus Polska Sp. z o. o.

Synexus Polska Sp. z o. o.
ul. Głogowska 31/33, tel. 61 625 80 33

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Centrum Medyczne Synexus to sieć przychodni, która działa w Polsce od 2006 roku. Ma swoje placówki w sześciu miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Gdyni, Gdańsku i Poznaniu (narożnik Głogowskiej i Gąsiorowskich). Firma zatrudnia wykwalifikowany personel medyczny, dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym”.

Uzasadnienie:

Centrum Medyczne Synexus jest miejscem bez barier architektonicznych. Przychodnia wyposażona jest w podjazd, przestronne wejścia i wygodną poczekalnię. Biorąc udział w bezpłatnych akcjach promujących zdrowie, seniorzy mogą liczyć tam również na profesjonalną, miłą i życzliwą obsługę. Centrum Medyczne Synexus specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób kardiologicznych, cukrzycy, chorób oddechowych, dermatologicznych i innych. Obecnie oferuje bezpłatne wizyty u lekarzy specjalistów, a także bezpłatne badania laboratoryjne i spirometryczne dla osób leczących się na cukrzycę czy astmę oraz osób, które przeszły zawał serca, udar mózgu, zabieg na sercu lub na tętnicach obwodowych. W trosce o zdrowie seniorów, Centrum Medyczne Synexus prowadzi Akcję Promocji Zdrowia, w ramach której oferuje bezpłatne badania kontrolne. Synexus od wielu lat wspiera diagnostykę zdrowotną dla seniorów, dla których wykonano dziesiątki tysięcy świadczeń w ramach akcji bezpłatnych badań. Centrum Medyczne Synexus oferuje seniorom zarówno badania kontrolne jak i programy kliniczne nowych leków i terapii. Od początku 2012 roku do lutego 2015 seniorzy w Polsce skorzystali m. in. ze 140 000 badań densytometrycznych sprawdzających ryzyko osteoporozy, 50 000 badań lipogramu określających poziom cholesterolu, 10 000 badań spirometrycznych oceniających funkcjonowanie płuc. Firma bierze także czynny udział w akcjach społecznych typu: Dni Seniora, Dni Promocji Zdrowia czy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, Szkoła Cukrzycy, Latająca Poradnia Geriatryczna, festyny zdrowotne. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.synexus.pl

Stała oferta:

W trosce o zdrowie seniorów, Centrum Medyczne Synexus prowadzi Akcję Promocji Zdrowia, w ramach której oferuje bezpłatne badania kontrolne oraz programy kliniczne nowych leków i terapii.