Szkoła Pływania Fregata Swimming

Szkoła Pływania Fregata Swimming

os. Piastowskie 53, tel. 61 875 95 27, https://fregata.com.pl/

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Fregata może się pochwalić 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć gimnastyki w wodzie dla dojrzałych poznaniaków. W tym czasie współpracowaliśmy z wieloma klubami seniora oraz uniwersytetami III wieku działającymi na poznańskich uczelniach w ramach sekcji sportowych (m.in. z Otwartą Wszechnicą Ekonomiczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu)”.

Uzasadnienie:

Fregata Swimming prowadzi swoją działalność w dwóch obszarach. Pierwszy to oswajanie z wodą niemowlaków oraz nauka pływania dzieci i dorosłych, a drugi – aqua fitness, w tym prowadzenie prozdrowotnej gimnastyki w wodzie dla seniorów. Fregata Swimming oferuje również zajęcia z elementami rehabilitacji ukierunkowane na konkretne schorzenia. Zajęcia odbywają się w hotelu „System”, mieszczącym się przy ul. Lechickiej 101, w kameralnym basenie (wymiary 12 x 5 m, głębokość 130 cm). Jego jasne, przeszklone wnętrze oraz przyjemna temperatura wody (32˚C - 34 ˚C) sprawiają, że doskonale nadaje się do zajęć gimnastyki w wodzie dla seniorów. Zajęcia odbywają się również w basenie Term Maltańskich. 
Zajęcia aqua gimnastyki dla seniorów odbywają się w niewielkich grupach (do 13 osób), co umożliwia instruktorowi indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć. Kadra instruktorska jest dobrze wykwalifikowana i ma duże doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Obiekty, w których odbywają się zajęcia są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.fregata.com.pl

Stała oferta:

1. Aqua gimnastyka: https://fregata.com.pl/aqua-fitness/aqua-gimnastyka/
2. Aqua gimnastyka z elementami rehabilitacji:
https://fregata.com.pl/zdrowie/aqua-rehabilitacja/ 

Wszystkie informacje otrzymacie Państwo również pod numerem telefonu:
61 875 95 27