Szkoła Tai Chi JADEIT

Szkoła Tai Chi JADEIT

ul. Bastionowa 47, tel.  603 22 00 21

Fragment zgłoszenia konkursowego:

„Głównym celem szkoły, ale i zaangażowaniem poszczególnych instruktorów prowadzących różnego rodzaju spotkania jest propagowanie zdrowego stylu życia (w rozumieniu holistycznym), poprzez oferowanie zajęć psychofizycznych, takich jak tai chi, joga, chi kung, uważność w ruchu (mindful movement) i prowadzenie regularnych otwartych wykładów związanych z tematyką właściwego odżywiania się, służącego zdrowiu, ruchu i oczyszczania organizmu.”

Uzasadnienie:

Szkoła Tai Chi JADEIT znajduje się w pobliżu przystanku tramwajowego, by do niej wejść, należy zejść po schodach, w przypadku problemu z tą czynnością możecie Państwo liczyć na pomoc instruktorów.
Szkoła proponuje bardzo ciekawe i różnorodne zajęcia prowadzone przez specjalistów pełnych pasji i zaangażowania. Spędzicie w niej Państwo wspaniały czas, zadbacie nie tylko o siłę fizyczną, ale również o równowagę psychiczną.
Forma ćwiczeń prowadzonych w szkole jest prowadzona w taki sposób, aby każda osoba była w stanie je wykonać. Zajęcia, to łączenie formy tai chi z kalisteniką, jogą i różnymi formami medytacji, ale też współczesną fizjoterapią, kinezyterapią i biomechaniką. Otrzymacie Państwo możliwość utrwalenia praktycznej wiedzy na temat działania budowy naszego ciała, aby lepiej i troskliwiej dbać o nie w życiu codziennym: przy schylaniu się, podnoszeniu czegoś, mycia naczyń, tak aby nie obciążać dodatkowo kręgosłupa.
Grupy osób, które spotykają się są urozmaicone pod względem wieku, co daje możliwość spotkań ludzi z różnymi doświadczeniami, a spotkania poza szkołą pozwalają na rozmowy, a także nowe przyjaźnie. Ale jeśli macie Państwo ochotę spotkać się w grupie seniorskiej, spotyka się ona na zajęciach uważności w ruchu oraz na zajęciach ćwiczenia dla ciała i umysłu, spotkania tych grup odbywają się raz w tygodniu.
Zajęcia prowadzone są nie tylko na terenie szkoły, ale również w okolicach Cytadeli w pięknych okolicznościach przyrody. 
Szczegółowy grafik zajęć i informacje znajdziecie Państwo na stronie: http://www.chentaichi.pl/treningi/

Stała oferta:

Zajęcia Tai Chi – seniorzy otrzymują 30% zniżkę
(miesięczna opłata za 1 raz w tygodniu: 63 zł, 2 razy w tygodniu: 91 zł.)
Instruktor: Paweł Robaszkiewicz, tel. 603 22 00 21

Chi Kung „Lecący Żuraw” – seniorzy otrzymują 30% zniżkę
(miesięczna opłata za 1 raz w tygodniu: 70 zł.)
Instruktor: Karolina Kontschyts-Jasik, tel. 603 683 842

Uważność w ruchu – koszt 1 zajęć: 25 zł, miesięczna opłata za 1 raz w tygodniu: 80 zł;
(seniorzy mogą otrzymać zniżkę: 20 zł - koszt 1 zajęć, miesięczna opłata z 1 raz w tygodniu: 50 zł - szczegóły u prowadzącej zajęcia)
Instruktor: Maria Sitarska, tel. 608 277 295

Ćwiczenia dla ciała i umysłu (spotkania dla seniorów) - koszt zajęć 50 zł. miesięcznie (zajęcia raz w tygodniu)
Instruktor: Paweł Robaszkiewicz  tel. 603 22 00 21  Maria Sitarska,  tel. 608 277 295