Sztuczna inteligencja w życiu codziennym – warsztaty dla seniorów

Dla zainteresowanych nowymi technologiami i możliwościami, jakie oferuje sztuczna inteligencja, Otwarta Wszechnica Ekonomiczna „Erga Omnes” przygotowała ofertę specjalną. Kurs „Sztuczna inteligencja w życiu codziennym” rozpocznie się 20 listopada i obejmie cztery spotkania. 

W trakcie zajęć seniorzy nauczą się tworzyć zapytania pozwalające na to, by sztuczna inteligencja (AI) ułożyła im np. odpowiednią dietę, program wycieczki, czy stworzyła grafikę według ich pomysłu. Uczestnicy będą pracować na własnych smartfonach lub laptopach, na których w trakcie zajęć zainstalują bezpłatne oprogramowanie i nauczą się go używać tak, aby po odbyciu kursu bez przeszkód korzystać ze zdobytych umiejętności.

Zajęcia będą się odbywały na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (al. Niepodległości 10) w dniach: 20 i 27 listopada oraz 11 i 18 grudnia, w godz. 11.30-13.00. Koszt uczestnictwa w czterech spotkaniach wynosi 200 zł. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem tel. 61 856 92 45, a także mailowo: joanna.stryszyk@ue.poznan.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły: