Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Takewon-do dla seniorów – bezpłatne zajęcia pokazowe

30.8.2022

Grafika artykułu: u góry zdjęcie sali treningowej, na której znajduje się kobieta i mężczyzna w wieku senioralnym, maja na sobie białe stroje do ćwiczeń. W środkowej części grafiki informacje o zajęciach pokazowych - białe litery na niebieskim tle. Pod nimi trzy miniatury zdjęć, na których widać ćwiczących seniorów i instruktora zajęć.Poznański Sportowy Klub Taekwon-do zaprasza na bezpłatny, inauguracyjny trening otwarty. Zajęcia zawierają zestaw łagodnych ćwiczeń prozdrowotnych i pozwalają na bezpieczne, rekreacyjne uprawianie sztuki walki.

Zajęcia dedykowane seniorom, do udziału w których zaprasza Poznański Sportowy Klub Taekwon-do, stworzone zostały w oparciu o certyfikowany program Międzynarodowej Federacji Taekwon-do – Harmony. Udział w treningach przyczynia się do korekty postawy oraz wzmocnienia takich cech, jak mobilność, wydolność, równowaga i koncentracja. Treningi prowadzi licencjonowany trener Taekwon-do, medalista Mistrzostw Polski oraz Pucharów Świata i Europy, reprezentant Polski, Jarosław Wójcik V DAN.

W środę 7 września o godz. 10.00 w sali na TKKF przy ul. Winogrady 11 (za hotelem Vivaldi) w Poznaniu odbędzie się inauguracyjny trening otwarty. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny i nie zobowiązuje do zapisania się  na kolejne treningi.

Odpłatność za udział w kolejnych zajęciach będzie się odbywać w ramach składki członkowskiej w wysokości 70 zł miesięcznie (seniorzy korzystaja z ulgi).

Szczegóły: