Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Taneczna Noc w Palmiarni Poznańskiej

01.7.2024

Plakat informujący o nocy w Palmiarni. Fioletowe tło, a na niej czarne kontury budynki, w którym są kolorowe rośliny, a po prawej stronie księżyc.Kolejna w tym roku Noc w Palmiarni odbędzie się 12 lipca. Podczas nocy Hinatea wraz ze swoją szkołą tańca zabierze uczestników na Hawaje, Tahiti i Rapa Nui.

Podczas tej Nocy w Palmiarni uczestnicy udadzą się na Hawaje, Tahiti (Polinezja Francuska) i Rapa Nui (Wyspy Wielkanocne). Hinatea wraz ze swoją szkołą tańca zaprezentuje spektakl „Avei Varu – tańce polinezyjskie”. Będzie można zobaczyć pokazy wykonywane tradycyjnie i przekonać się, że mają one głębsze znaczenie niż tylko to stereotypowe, które widzi się w filmach. Zaplanowano trzy pokazy w następujących godzinach:
– godz. 20.45
– godz. 21.30
– godz. 22.15

Uczestników zachwyci różnorodność kolorowych, tradycyjnych strojów oraz tańców z kilku najbardziej znanych wysp Pacyfiku. Organizatorzy zachęcają do dania się porwać szybkim i wolnym rytmom w towarzystwie dźwięków ukulele i bębnów. Gwarantują, że uczestnicy poczują emocje i historie stojące za każdym ruchem wśród egzotycznych roślin Palmiarni.

Noc w Palmiarni odbędzie się 12 lipca w godz. 20.00-2.00. Kasa czynna będzie do godz. 1.00. W godz. 5.00-22.00 będą otwarte wszystkie bramy Parku im. Wilsona, od godz. 22.00 otwarte będzie tylko wejście od ul. Matejki. Wstęp na wydarzenie w cenie biletu do Palmiarni: normalny – 16 zł, ulgowy – 12 zł. Bilety będzie można nabyć tradycyjnie w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem w kasie lub online poprzez stronę internetową Tobilet.pl.

Uwaga!

Warto zabrać ze sobą latarkę, aby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji.

Szczegóły: