Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum na granatowym tle napis: "Noc w Palmiarni. 25 sierpnia 2023 r., 20:00-2:00 (kasa do godz. 1:00)", wokół geometryczne figury w różnych odcieniach zieleni i granatu, na niektórych znajdują się ikony roślin i ryby, w prawym górnym rogu ikona księżyca, a pod nim ikona tancerki.

Kolejna w tym roku Noc w Palmiarni odbędzie się 25 sierpnia. Podczas sierpniowej nocy tancerki Compañii Espacio Flamenco zabiorą odwiedzających w podróż do Andaluzji – gorącego, niezwykle barwnego regionu na południu Hiszpanii, kolebki fascynującej sztuki flamenco.

Będzie okazja, aby zwiedzić portowe miasto Kadyks, na którego ulicach brzmią radosne rytmy alegrii, a także Granadę – magiczne miasto w górach Sierra Nevada, słynące z zawadiackiego tangosa. Podróż zakończy się w Sewilli, stolicy Andaluzji, gdzie będzie można dać się ponieść uwodzącym sevillanas. W Palmiarni zatańczą: Ewa Jakubiec, Konstancja Łazowa, Alicja Chwieduk, Emilia Maciejewska, Sylwia Koronczewska-Cyris. Podróż do krainy tańca rozpocznie się o godz. 20.45 i podzielona będzie na 3 sekwencje występów.

Noc w Palmiarni odbędzie się 25 sierpnia w godz. 20.00-2.00. Kasa czynna będzie do godz. 1.00. W godz. 5.00-22.00 będą otwarte wszystkie bramy Parku im. Wilsona, od godz. 22.00 otwarte będzie tylko wejście od ul. Matejki. Wstęp na wydarzenie w cenie biletu do Palmiarni: normalny – 16 zł, ulgowy – 12 zł. Bilety będzie można nabyć tradycyjnie w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem w kasie lub online poprzez stronę internetową Tobilet.pl.

Uwaga!

Warto zabrać ze sobą latarkę, aby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji.

Szczegóły: