Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Targi Viva Seniorzy! 2022 – ruszyła sprzedaż biletów

21.7.2022

Grafika artykułu: Na górze, na białym polu logotyp Targów Viva Seniorzy! oraz daty ramowe wydarzenia. Poniżej, na różowo-niebieskim polu grafika seniorki i seniora jadących na skuterze. Senior trzyma się za głowę, a seniorka trzyma w ręku chustkę, obok biały napis: "Największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów!". Targi Viva Seniorzy! to największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 30 września do 1 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 3.

Podczas 11. edycji targów Viva Seniorzy! poruszone zostaną wszystkie ważne dla seniorów kwestie. Nie zabraknie spotkań z ekspertami medycznymi oraz instruktorami zajęć ruchowych. Planowane są różnorodne warsztaty: florystyczne, ogrodnicze, rękodzielnicze, z komunikacji cyfrowej oraz na temat bezpieczeństwa seniorów w domu i poza nim. Seniorzy będą mogli skorzystać m.in. z porad prawnych czy porad na temat świadczeń emerytalnych. Atrakcją będzie tor testowy pojazdów elektrycznych firmy Electroride, gdzie będzie można wypróbować wybrany pojazd, sprawdzić jego funkcjonalność i uzyskać wszystkie informacje o możliwości dofinansowania na jego zakup ze środków PFRON.

Seniorzy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty gastronomicznej w specjalnie przygotowanej strefie, z której doskonale widoczna jest scena główna, gdzie odbywać się będą występy, pokazy, zostaną wręczone nagrody dla najaktywniejszych seniorów w Wielkopolski oraz przyznane zostaną nagrody w Konkursie Laur Seniora. Tradycyjnie każdego wieczoru nie zabraknie występów gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Partnerami wydarzenia są: Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Godziny otwarcia targów: 

  • piątek, 30 września, godz. 10.00-17.00
  • sobota, 1 października, godz. 10.00-17.00

Ceny biletów:

  • bilet jednorazowy: 15 zł
  • bilet wielokrotny: 20 zł
  • bilet dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat: 7 zł
  • bilet z Kartą Dużej Rodziny: 10 zł

Ceny kart parkingowych:

  • karta wjazdu jednorazowego: 25 zł
  • karta wjazdu wielokrotnego: 50 zł

Bilety dostępne w sprzedaży online.

Zakup biletów w kasach będzie możliwy tylko w trakcie trwania targów. Bilety w kasach dostępne będą w takich samych cenach, jak te zakupione przez internet.

Informacje dla wystawców:

Trwa rejestracja wystawców Targów VIVA Seniorzy! 2022. Podczas targów swoją ofertę prezentują firmy prywatne. To także przestrzeń dla organizacji pozarządowych i jednostek miejskich, które działają na rzecz osób starszych i podejmują starania w celu ich aktywizacji.

Szczegóły: