Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Edycja 2022

Grafika artkułu: na białym, okrągłym polu w centrum różowe i niebieskie napisy informujące o szczegółach wydarzenia, nad nimi logotyp Targów Viva Seniorzy! Wokół okrągłego pola cztery zdjęcia nawiązujące do czterech bloków tematycznych targów - na jednym różowy kwiat, na innych - las, woda, piasek. 

Targi Viva Seniorzy! to największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 31 września do 1 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 3.

Podczas 11. edycji targów Viva Seniorzy! poruszone zostaną wszystkie ważne dla seniorów kwestie. Nie zabraknie spotkań z ekspertami medycznymi oraz instruktorami zajęć ruchowych. Planowane są różnorodne warsztaty: florystyczne, ogrodnicze, rękodzielnicze, z komunikacji cyfrowej oraz na temat bezpieczeństwa seniorów w domu i poza nim. Seniorzy będą mogli skorzystać m.in. z porad prawnych czy porad na temat świadczeń emerytalnych. Atrakcją będzie tor testowy pojazdów elektrycznych firmy Electroride, gdzie będzie można wypróbować wybrany pojazd, sprawdzić jego funkcjonalność i uzyskać wszystkie informacje o możliwości dofinansowania na jego zakup ze środków PFRON.

Seniorzy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty gastronomicznej w specjalnie przygotowanej strefie, z której doskonale widoczna jest scena główna, gdzie odbywać się będą występy, pokazy, zostaną wręczone nagrody dla najaktywniejszych seniorów w Wielkopolski oraz przyznane zostaną nagrody w Konkursie Laur Seniora. Tradycyjnie każdego wieczoru nie zabraknie występów gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Partnerami wydarzenia są: Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Godziny otwarcia targów: 

  • piątek, 30 września, godz. 10.00-17.00
  • sobota, 1 października, godz. 10.00-17.00

Ceny biletów:

  • bilet jednorazowy: 15 zł
  • bilet wielokrotny: 20 zł
  • bilet dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat: 7 zł
  • bilet z Kartą Dużej Rodziny: 10 zł

Ceny kart parkingowych:

  • karta wjazdu jednorazowego: 25 zł
  • karta wjazdu wielokrotnego: 50 zł

Bilety dostępne w sprzedaży online.

Informacje dla wystawców:

Trwa rejestracja wystawców Targów VIVA Seniorzy! 2022. Podczas targów swoją ofertę prezentują firmy prywatne. To także przestrzeń dla organizacji pozarządowych i jednostek miejskich, które działają na rzecz osób starszych i podejmują starania w celu ich aktywizacji.

Zgłoszenia poprzez formularz online.

Kontakt dla wystawców:

Paulina Dziarłowska: tel. 61 869 23 02, 532 469 676, paulina.dziarlowska@grupamtp.pl

Szczegóły: