Teatr Muzyczny w maju

Na zdjęciu aktorzy Teatru Muzycznego stojący jeden za drugim w szarych garniturach. W centrum mężczyzna w szarych włosach z wyciągniętymi rękami. Trzyma postaci stojące za nim. Nad nim kobieta z wyciągnięta w górę ręką.
fot. Dawid Stube

Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza na majowe spektakle. W repertuarze między innymi „Kombinat” – opowieść o surrealistycznym świecie, w którym władzę sprawuje bezwzględna Agrawa.

Harmonogram najbliższych wydarzeń:

Kombinat

  • 10-11 maja oraz 15-18 maja, godz. 19.00 oraz 12 maja, godz. 17.00
  • bilety: 50-140 zł

Widz razem z głównymi bohaterami trafi do surrealistycznego świata Kombinatu, w którym władzę sprawuje bezwzględna Agrawa. Tu nie ma miejsca na indywidualizm, każdy ma być takim samym, szarym człowiekiem, podporządkowanym zasadom, które tu panują. Jan K. i Suku muszą odbyć szkolenie, zdobywając kolejne pieczątki za prawidłowo wykonane zadania. Śledząc ich losy, widzowie stają sami przed ważnymi pytaniami o rzeczywistość, w której na co dzień funkcjonują. Bo to spektakl o każdym człowieku.

Salon Poezji: Malina Goehs

  • 25 maja, godz. 11.45
  • bilety: 20 zł

Malina Goehs jest aktorka Teatru Nowego w Poznaniu, która gra między innymi Zosię w „Panu Tadeuszu” w reż. Mikołaja Grabowskiego, Anię w „Wiśniowym sadzie” w reż. Izabelli Cywińskiej, Zosię w „Matce” Stanisława Ignacego Witkiewicza w reż. Radka Stępnia oraz w głośnym „Locie nad kukułczym gniazdem” w reż. Mai Kleczewskiej.

Uwaga!

Posiadaczom Poznańskiej Złotej Karty (Karty Seniora) przysługują bilety ulgowe.

Kasa biletowa w Teatrze Muzycznym czynna pon.- śr. w godz. 9.00-15.00, czw.-pt. w godz. 13.00-19.00, sob. w godz. 15.00-18.00.

Szczegóły: