Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Teatr Muzyczny w marcu

21.2.2024
Na zdjęciu aktorzy Teatru Muzycznego stojący jeden za drugim w szarych garniturach. W ręce trzymają słuchawkę od telefonu stacjonarnego. Każdy wyciągnął ręce na różną wysokość i odległośc od ciała
fot. Piotr Pasieczny Fotobueno

Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza na marcowe spektakle. W repertuarze między innymi „Kombinat” – opowieść o surrealistycznym świecie, w którym władzę sprawuje bezwzględna Agrawa.

Harmonogram najbliższych wydarzeń:

Kombinat

  • 1 marca, godz. 11.00 i 19.00 oraz 2 marca, godz. 19.00
  • bilety: 50-140 zł

Widz razem z głównymi bohaterami trafi do surrealistycznego świata Kombinatu, w którym władzę sprawuje bezwzględna Agrawa. Tu nie ma miejsca na indywidualizm, każdy ma być takim samym, szarym człowiekiem, podporządkowanym zasadom, które tu panują. Jan K. i Suku muszą odbyć szkolenie, zdobywając kolejne pieczątki za prawidłowo wykonane zadania. Śledząc ich losy, widzowie stają sami przed ważnymi pytaniami o rzeczywistość, w której na co dzień funkcjonują. Bo to spektakl o każdym człowieku.

Salon Poezji: Małgorzata Rożniatowska

  • 16 marca, godz. 11.45
  • bilety: 20 zł

Gościnią 91. odsłony Salonu Poezji będzie Małgorzata Rożniatowska, aktorka filmowa i teatralna, znana również z wielu uwielbianych przez widzów seriali takich jak „Złotopolscy” czy „M jak miłość”, która przeczyta poezję Ewy Lipskiej. Program muzyczny przygotuje harfistka Cecylia Matysik-Ignyś

Uwaga!

Posiadaczom Poznańskiej Złotej Karty (Karty Seniora) przysługują bilety ulgowe.

Kasa biletowa w Teatrze Muzycznym czynna pon.- śr. w godz. 9.00-15.00, czw.-pt. w godz. 13.00-19.00, sob. w godz. 15.00-18.00.

Szczegóły: