Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum
Zdjecie przedstawia scenę w Teatrze Nowym. Na scenie długi stół, przy którym siedzą członkowie rodziny i wznoszą toast.
fot. Monika Stolarska

Teatr Nowy zaprasza w maju na spotkania w ramach cyklicznych warsztatów dla seniorek i seniorów „TN-orzy” i spektakle. W repertuarze m.in.: „Lot nad kukułczym gniazdem”.

Teatr Nowy poleca spektakle:

„Lot nad kukułczym gniazdem”

  • 3-5 maja, godz. 19.00
  • bilety: 65-90 zł

Osadzony we współczesnych realiach obraz konfliktu pomiędzy tym, co liberalne, a tym, co radykalne. McMurphy i reszta pacjentów szpitala psychiatrycznego padają ofiarami skrajnie feministycznego kolektywu pod wodzą bezwzględnej siostry Ratched.

Szczegółowe informacje

„Alte Hajm / Stary Dom”

  • 8-10 i 12 maja, godz. 18.00
  • bilety: 65-90 zł (u)

Każda historia o duchach jest historią miłosną: opowieścią o pragnieniach i utracie, ukrytą pod warstwami farby i tapet. Każda historia rodzinna składa się z warstw: jest wśród nich ta, którą sobie na co dzień opowiadamy, oraz ta, której odkrycia się boimy. Historia wielopokoleniowej rodziny, która odkrywa swoją mroczną i burzliwą przeszłość.

Szczegółowe informacje

„I dlatego nie masz męża”

  • 17-19 i 21-22 maja, godz. 20.00
  • bilety: 50-75 zł (u) oraz 120 zł w dniu premiery – 17 maja

Relacja między matką a córką to nieskończone źródło oczekiwań i wymagań, presji i wsparcia, pytań pozostawianych bez odpowiedzi, pretensji, marzeń, niespodzianek, rozczarowań i – mniej lub bardziej – wstydliwych historii.

Szczegółowe informacje

„TN-orzy”

  • 14 i 21 maja, godz. 16.00
  • bilety: 15 zł

Teatr Nowy w Poznaniu zaprasza na cykliczne warsztaty dla seniorów, które tym razem poświęcone będą retoryce: sztuce budowania wypowiedzi i przemawiania, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu rozmaitych składowych komunikatu na jego finalny wydźwięk.

Szczegółowe informacje

Bilety dostępne w kasie teatru oraz on-line na stronie bilety24.pl

Osoby 60+ uprawnione są do promocyjnej ceny biletów. Można kupić pojedynczy bilet na spektakl w cenie biletu grupowego. Wystarczy w kasie Teatru Nowego okazać dokument uprawniający do zniżki (czyli dowolny dokument potwierdzający datę urodzenia). Nie ma możliwości kupna takiego biletu on-line.

Kasa Teatru jest otwarta od poniedziałku do soboty w godz. 13.00-19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu) oraz w niedziele (jeśli są spektakle) w godz. 16.00-19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu).

Szczegóły: