Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum
Zdjęcie przedstawia trzy osoby śpiewające na scenie w otoczeniu rozłożonych granatowych parasoli, spomiędzy których wydobywa się biały dym.
fot. Jakub Wittchen

W czerwcu w Teatrze Nowym na widzów czeka wiele ciekawych spektakli. Wśród nich m.in. „Prezydentki” i „Czerwone nosy”.

Harmonogram wybranych spektakli:

„Kanapka z człowiekiem”

  • 14-16 czerwca, godz. 19.00

Spektakl muzyczny. Piosenki Jacka Kaczmarskiego w reżyserii Jerzego Satanowskiego, raz jeszcze wskrzeszą pytania o sens wyborów moralnych, wolności, sztuki, wiary i artystycznej wrażliwości.

Szczegółowe informacje

„Świat nie jest taki zły”

  • 21-22 czerwca, godz. 20.30

Są piosenki, które nie tylko zachwycają słowami i muzyką, zapadając w pamięć na lata, ale też potrafią skutecznie, bezboleśnie i błyskawicznie przenosić słuchaczy w czasie. Udowodni to Andrzej Lajborek, który porwie widzów prosto w rozśpiewane, barwne, choć przecież niełatwe lata 50. XX wieku. A tam czeka prawdziwa muzyczna uczta: od znanych i lubianych szlagierów, po te mniej popularne dźwiękowe niespodzianki.

Szczegółowe informacje

Bilety dostępne w kasie teatru oraz on-line na stronie bilety24.pl

Osoby 60+ uprawnione są do promocyjnej ceny biletów. Można kupić pojedynczy bilet na spektakl w cenie biletu grupowego. Wystarczy w kasie Teatru Nowego okazać dokument uprawniający do zniżki (czyli dowolny dokument potwierdzający datę urodzenia). Nie ma możliwości kupna takiego biletu on-line.

Kasa Teatru jest otwarta od poniedziałku do soboty w godz. 13.00-19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu) oraz w niedziele (jeśli są spektakle) w godz. 16.00-19.00 (lub do rozpoczęcia ostatniego spektaklu).

Szczegóły: