Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Teatr Polski w kwietniu – zniżki na spektakle dla seniorów

13.4.2023
Grafika artykułu: na zdjęciu aktor Teatru Wielkiego, leży w czerwonym stroju papieskim na podwyższeniu, ma zamknięte oczy, ręce złożone na piersi, odgrywa scenę wystawienia ciała martwego papieża.
Śmierć Jana Pawła II, Teatr Polski w Poznaniu, fot. Magda Hueckel

Teatr Polski zaprasza na kwietniowe spektakle, które poruszają wiele trudnych wątków. Widzowie razem z artystami będą mierzyć się m.in. z tematem śmierci, straty i rodzinnych dylematów. Na przedstawienia w podanych terminach bilety dla seniorek i seniorów w promocyjnej cenie 30 zł, po okazaniu Poznańskiej Złotej Karty.

Program wydarzeń w kwietniu:

„Mezopotamia”

  • 22 kwietnia godz. 19.00, 23 kwietnia godz. 16.00 i godz. 19.00
  • bilety w cenie 30 zł

Akcja tego spektaklu rozgrywa się przed wojną w Donbasie, przed inwazją na Ukrainę. Dziś ukraińska Mezopotamia mówi znacznie więcej o stracie i śmierci niż jakakolwiek inna powieść osadzona w militarnej scenografii. Wojny, być może, tworzą historię, ale zabijają opowieści.

Szczegółowe informacje

Kontakt:

Kasa biletowa jest otwarta od wtorku do piątku w godz. 10.00-18.00 (lub do momentu rozpoczęcia spektaklu), w sobotę, niedzielę – godzinę przed rozpoczęciem spektaklu. W kasie przyjmowana jest płatność gotówką lub kartą. Alternatywą do rezerwacji jest bezpośredni zakup biletów online na stronie  www.bilety.teatr-polski.pl

Rezerwacja biletów, informacje dot. spektakli i repertuaru:

  • Biuro Obsługi Widzów (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00), 61 852 05 41, 61 852 56 28, rezerwacja@teatr-polski.pl