Tytka Seniora - pierwsze wydanie już w CentrumIS

Jest nam miło poinformować, że już w kwietniu, tuż po Wielkanocy rozpoczniemy dystrybucję "Tytki Seniora", czyli nowoczesnego informatora dla dojrzałych poznaniaków! W Centrum Inicjatyw Senioralnych otrzymacie Tytkę Seniora już dziś! 

Tytka Seniora to kwadratowa koperta o wymiarach 22x23 cm, zaprojektowana tak, by cieszyła oko, a zarazem stanowiła poręczne i interesujące dla seniorów źródło informacji. Miesięczny nakład wyniesie 1000 egzemplarzy, dystrybucję rozpoczniemy w kwietniu 2013 roku. 

Na okładce koperty znajdzie się nazwa „Tytka Seniora” oraz grafika, która będzie stanowić stały, rozpoznawalny element okładki. Dodatkowo co miesiąc możliwe będzie zaprojektowanie nakładki z aktualnymi informacjami. Z drugiej strony koperty podane będą miejsca dystrybucji Tytki Seniora i dodatkowe informacje.

Tytka Seniora dystrybuowana będzie przede wszystkim w sieci Miejsc Przyjaznych Seniorom oraz w Centrum Informacji Miejskiej i Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Listę Miejsc Przyjaznych Seniorom znajdziecie na naszej stronie Miesca Przyjazne Seniorom. 

Do 10 dnia każdego miesiąca czekamy na deklarację chęci dołączenia materiałów do Tytki Seniora. Gotowe materiały (w formie ulotek, naklejek, mapek i in.), należy dostarczyć do Centrum IS na ul. Mickiewicza 9a do 22 dnia każdego miesiąca. Materiały pakowane będą do kopert i roznoszone do Miejsc Przyjaznych Seniorom dzięki uprzejmości wolontariuszy informacyjnych CentrumIS. 

Pierwszeństwo w promocji imprez skierowanych do seniorów mają Miejsca Przyjazne Seniorom. Zapraszamy jednak wszystkich chętnych do nadsyłania propozycji materiałów, które mogłyby znaleźć się w Tytce Seniora.

Akceptowane będą jedynie kolorowe materiały drukowane. Zależy nam bowiem, żeby Tytka Seniora kojarzona była z zaangażowaniem organizatorów, wysoką jakością proponowanych wydarzeń, rzetelnością informacji i atrakcyjną formą przekazu.   

Tytka Seniora promowana będzie w prasie, radiu, telewizji, internecie, ze szczególnym zwróceniem uwagi na udział w projekcie Miejsc Przyjaznych Seniorom.

Inspiracją dla stworzenia „Tytki Seniora” są, skierowane głównie do studentów, wydawnictwa „POKA POKA” i EMMA PACK”, które młodzi ludzie mogą znaleźć w pubach, kinach i innych instytucjach kultury.   

Zapraszamy do udziału!

Kontakt

Centrum Inicjatyw Senioralnych
ul. Mickiewicza 9a
60-833 Poznań
tel. 61 847 21 11

maria.sitarska@centrumis.pl