Tytka Seniora na narzec już dostępna

Uwaga

Artykuł ma charakter ARCHIWALNY i jego treść może nie być aktualna. Opublikowano go w dniu 01-03-2019.

Szanowne Seniorki, Szanowni Seniorzy,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do lektury marcowej Tytki Seniora. Tytka Seniora przeszła przemianę i mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Od stycznia 2020 roku jest 4-stronicowym dodatkiem do miesięcznika „Senioralny Poznań”, który wydawany jest w nakładzie 20 tys. egzemplarzy przez Wydawnictwo Miejskie Posnania. Dotychczas mogliśmy zaproponować Wam jedynie 1000 sztuk Tytki Seniora, a w tej chwili będzie jej znacznie więcej, z czego ogromnie się cieszymy. Tytka dostępna jest w Centrum Inicjatyw Senioralnych, Centrum Informacji Kulturalnej, Centrum Kultury „Zamek”, Informacji Turystycznej na Starym Rynku i Dworcu Głównym oraz w innych jednostkach i instytucjach miejskich. W wersji elektronicznej Tytkę Seniora znaleźć będzie można również m.in. na stronie Centrum Inicjatyw Senioralnych (poniżej). W Tytce, tak jak dotychczas, publikowane są informacje na temat wydarzeń, wykładów, warsztatów, wycieczek, promocji oraz inicjatyw dedykowanych poznańskim seniorkom i seniorom. Posegregowaliśmy je tematycznie, żeby łatwiej było Wam odnaleźć się w ofercie miasta.

Dziękujemy za to, że dotychczas dzieliliście się z nami swoimi wrażeniami na temat Tytki Seniora. To również dzięki rozmowom z Wami udało nam się zwiększyć jej nakład i docierać z informacjami szerzej. Teraz też liczymy na Wasze opinie, bo chcemy, aby Tytka spełniała Wasze oczekiwania. Dziękujemy również współpracującym z nami miejskim instytucjom, organizacjom samorządowym i firmom za to, że tak chętnie współtworzą z nami Tytkę.

Życzymy Wam owocnej lektury!

Zespół Centrum Inicjatyw Senioralnych


Ostatnie wydanie Tytki Seniora w wersji elektronicznej możecie pobrać tutaj:

Tytka Seniora, marzec (3,09 MB)


Dzięki pobraniu elektronicznego wydania Tytki Seniora zyskujecie możliwość wydruku plików lub powiększenia ich rozmiaru, podczas przeglądania na komputerze. 

Poniżej znajdziecie również listę kilku dotychczasowych wydań Tytki Seniora:

Zachęcamy do współpracy w ramach Tytki Seniora oraz dzielenia się swoimi opiniami na jej temat!

Regulamin przekazywania infromacji i materiałów do Tytki Seniora

Kontakt:

Aleksandra Gracjasz, aleksandra.gracjasz@centrumis.pl
tel. 61 847 21 11