Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Ukazał się listopadowy Senioralny Poznań z Tytką Seniora!

27.10.2022

Senioralny Poznań to miesięcznik informacyjny, skierowany do poznańskich seniorek i seniorów. Wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów.

Grafika artykułu: Pierwsza strona elektronicznego wydania miesięcznika Senioralny Poznań. Na górze duży, czerwono-czarny tytuł gazety, pod tytułem artykuł "Dni świętomarcińskie", obok artykułu zdjęcia z poprzednich edycji obchodów ulicy Święty Marcin oraz grafika promująca tegoroczne obchody z dużym, czerwonym napisem: "Czyń dobro".W tym roku zamiast Imienin Ulicy Święty Marcin odbędą się Dni Świętomarcińskie. Odbywający się w okolicach CK ZAMEK remont wymusił konieczność znalezienia alternatywnego rozwiązania. Nowa lokalizacja – plac Kolegiacki, Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta oraz Park Chopina – nie będzie miała wpływu na charakter wydarzenia, które jak co roku połączy narodowe święto z lokalną tradycją. Szczegółowy program imprezy dostępny jest w najnowszym wydaniu miesięcznika Senioralny Poznań. W tym numerze również ciekawa rozmowa z Wojciechem Nentwigiem, dyrektorem Filharmonii Poznańskiej oraz Łukaszem Borowiczem, dyrugentem-szefem jej orkiestry.

Tytka Seniora jak zwykle pełna jest propozycji dla aktywnych oraz tych, którzy szukają kulturalnych uniesień. Jest też sporo podpowiedzi z zakresu zdrowia, wsparcia i bezpieczeństwa.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta dostępna jest w kilkudziesięciu miejscach w Poznaniu:

Wersja elektroniczna miesięcznika dostępna jest tu: