Ukazał się listopadowy Senioralny Poznań z Tytką Seniora!

Grafika artykułu: pierwsza strona listopadowego wydania gazety Senioralny Poznań, w centrum tytuł artykułu "Seniorzy i rowerzyści", obok zdjęcie chodnika i ścieżki rowerowej.Senioralny Poznań to miesięcznik informacyjny, skierowany do poznańskich seniorek i seniorów. Wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów.

W najnowszym miesięczniku można znaleźć artykuł na temat bezpieczeństwa seniorów na chodnikach w kontekście niebezpiecznych sytuacji stwarzanych przez rowerzystów. W tym numerze można także przeczytać wywiad z Olgą Kuźmińską — laureatką nagrody „Najlepszy przyjaciel seniorów” 2023. W najnowszym wydaniu znaleźć można również zapowiedź nowej akcji CIS, która skierowana jest do miejsc szczególnie przyjaznych seniorom.

W listopadowym miesięczniku tradycyjnie znajduje się też Tytka Seniora, która pełna jest propozycji dla aktywnych oraz tych, którzy szukają kulturalnych uniesień. Jest też sporo podpowiedzi z zakresu zdrowia, wsparcia i bezpieczeństwa.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta jest dostępna w kilkudziesięciu miejscach w Poznaniu:

Wersja elektroniczna miesięcznika dostępna jest tu: