Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Ukazał się marcowy Senioralny Poznań z Tytką Seniora!

04.3.2023

Senioralny Poznań to miesięcznik informacyjny, skierowany do poznańskich seniorek i seniorów. Wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów.

Grafika artykułu: Pierwsza strona elektronicznego wydania miesięcznika Senioralny Poznań. Na górze duży, czerwono-czarny tytuł gazety, pod tytułem artykuł "Płatności kartą w tramwajach", obok zdjęcie terminala płatniczego w tramwaju.W wybranych tramwajach MPK zostały już zamontowane terminale do płatności zbliżeniowych. Umożliwiają one zakup jednorazowych biletów czasowych lub 24-godzinnych przy użyciu zbliżeniowej karty płatniczej lub smartfona. O tym, jak działają, można przeczytać w najnowszym wydaniu miesięcznika. Senioralny Poznań publikuje również wywiad z Ewą Rakowską-Śmiglewską, założycielką i liderką Klubu Seniora 82. Miesięcznik zachęca również do zwiedzenia powstałego niedawno Muzeum Lecha Poznań.

W marcowym wydaniu znaleźć można Tytkę Seniora, która tradycyjnie pełna jest propozycji dla aktywnych oraz tych, którzy szukają kulturalnych uniesień. Jest też sporo podpowiedzi z zakresu zdrowia, wsparcia i bezpieczeństwa. W Tytce nie zabraknie ostrzeżeń od policji oraz informacji o zbliżających się spotkaniach w Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta jest dostępna w kilkudziesięciu miejscach w Poznaniu:

Wersja elektroniczna miesięcznika dostępna jest tu: