Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Ukazał się sierpniowy Senioralny Poznań, a w nim tradycyjnie Tytka Seniora!

26.7.2022

Grafika artykułu: Pierwsza strona elektronicznego wydania miesięcznika Senioralny Poznań. Na górze duży, czerwono-czarny tytuł gazety, pod tytułem artykuł "Seniorzy, szykujcie formę!", obok artykułu zdjęcie wykonane podczas poprzednich edycji Spartakiady Seniorów organizowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.Senioralny Poznań to miesięcznik informacyjny, skierowany do poznańskich seniorek i seniorów. Wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów.

W najnowszym wydaniu szczegółowe informacje na temat powracającej po dwuletniej przerwie Spartakiady Seniorów organizowanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. W tym numerze nie zabraknie tematów związanych ze wsparciem – gazeta pisze o miejskim projekcie Teleopieka oraz programie opieki wytchnieniowej. Miejska Rada Seniorów poleca wywiad z Anną Chraniuk, propagatorką kultury ukraińskiej.

Tytka Seniora jak zwykle pełna jest propozycji dla aktywnych oraz tych, którzy szukają kulturalnych uniesień. Jest też sporo podpowiedzi z zakresu zdrowia, wsparcia i bezpieczeństwa.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta dostępna jest w kilkudziesięciu miejscach w Poznaniu:

Wersja elektroniczna miesięcznika dostępna jest tu: