Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Ukazał się styczniowy Senioralny Poznań z Tytką Seniora!

29.12.2022

Senioralny Poznań to miesięcznik informacyjny, skierowany do poznańskich seniorek i seniorów. Wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów.

Grafika artykułu: Pierwsza strona elektronicznego wydania miesięcznika Senioralny Poznań. Na górze duży, czerwono-czarny tytuł gazety, pod tytułem artykuł "Nie budź jeża przed wiosną", obok zdjęcie jeża w żółto-brązowych liściach.

W tym numerze podpowiedzi na temat tego, jak postępować z napotkanymi na drodze jeżami, aby w okresie zimowym nie przeszkodzić im w hibernacji oraz jak zbudować przydomowy ogród deszczowy. Trwają przygotowania do 15. Poznań Półmaratonu. Można już zapisywać się na kolejną edycję. Senioralny Poznań informuje o szczegółach wydarzenia i warunkach udziału.

W styczniowym wydaniu znaleźć można Tytkę Seniora. Tytka jak zwykle pełna jest propozycji dla aktywnych oraz tych, którzy szukają kulturalnych uniesień. Styczniowa oferta poznańskich teatrów, muzeów i domów kultury jak zawsze zaskakuje różnorodnością. Poznańska Palmiarnia z kolei planuje Pokaz Kotów Rasowych. Jest też sporo podpowiedzi z zakresu zdrowia, wsparcia i bezpieczeństwa.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta jest dostępna w kilkudziesięciu miejscach w Poznaniu:

Wersja elektroniczna miesięcznika dostępna jest tu: