Umów się na wizytę w Centrum

Szanowne Seniorki i Szanowni Seniorzy!

Po długiej przerwie znów możemy spotkać się z Państwem w Centrum Inicjatyw Senioralnych. Centrum otwierzyło się ponownie, jednak na ograniczonych zasadach.

W związku z obowiązującymi przepisami prawa oraz adresowanymi do placówki takiej jak nasza szczegółowymi wytycznymi działalność Centrum musiała zostać przeorganizowana. W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz naszych pracowników wprowadziliśmy szereg regulacji związanych z epidemią COVID-19.

Najważniejsze Informacje:

Wizyta w Centrum możliwa jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem tel. 61 847 21 11 lub 61 842 35 09. W siedzibie Centrum obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa (w maseczkę lub przyłbicę należy zaopatrzyć się we własnym zakresie), dezynfekcji rąk oraz utrzymywania minimum 2-metrowego dystansu. Na terenie CIS może przebywać tylko jedna osoba. Centrum nie dysponuje żadnymi materiałami drukowanymi (ulotkami, plakatami) poza prasą senioralną (m.in. Senioralny Poznań, Gazeta Senior) - materiały udostępnione są w oznaczonym miejscu na korytarzu przed siedzibą CIS lub w siedzibie - wówczas wydawane są przez pracownika Centrum na życzenie osoby składającej wizytę. Niedostępny jest również samoobsługowy Pokój Informacyjny 60+.

Zapraszamy do rezerwowania terminów wizyt!

Mamy nadzieję, że nowe zasady odwiedzin Centrum przyjmiecie Państwo z życzliwością i zrozumieniem. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami na temat przebywania w siedzibie CIS przed wizytą, które zawarte są w poniższym regulaminie:

REGULAMIN

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Centrum Inicjatyw Senioralnych - tel. 61 847 21 11, 61 842 35 09 oraz centrum@centrumis.pl (w godz. 8.00-16.00).