Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Uniwersytet Artystyczny Trzeciego Wieku zaprasza na zajęcia

28.12.2023

Grafika artykułu: logotyp Uniwersytetu Artystycznego Trzeciego Wieku w Poznaniu.Uniwersytet Artystyczny Trzeciego Wieku, działający w ramach Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, na Wydziale Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa, serdecznie zaprasza wszystkich seniorów i seniorki do zapisów na letni semestr w roku akademickim 2023/2024.

Zajęcia artystyczne będą się odbywać stacjonarnie na Uniwersytecie Artystycznym, natomiast zajęcia teoretyczne — w formule online. Zapisy będą przyjmowane do 31 stycznia 2024 r. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. W każdej grupie jest ograniczona liczba miejsc. W celu zarezerwowania miejsca należy wysłać wiadomość na adres: uatw@uap.edu.pl, podając: imię, nazwisko, sekcję, grupę.

W ofercie uniwersytetu znajdują się takie zajęcia, jak: fotografia, ikonopisanie, malarstwo, rysunek, grafika warsztatowa, wykłady, projektowanie ubioru, ceramika, projektowanie wnętrz. Materiały na wszystkie sekcje zajęć plastycznych uczestnicy Uniwersytetu Artystycznego Trzeciego Wieku zapewniają we własnym zakresie.

Rozkłady i szczegółowe opisy zajęć, informacje o zapisach oraz opłatach dostępne są na stronie:

Szczegóły:

  • Kontakt: Sekretariat UATW, Plac Wielkopolski 9, pok. 401, budynek C, tel. 61 853 00 18 w. 119, e-mail: uatw@uap.edu.pl