Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

W krainie wyobraźni. Luty w Scenie na Piętrze

30.1.2024
Grafika informująca o wydarzeniu Teatru Formalina. Różowe tło plakatu, a na nim trzy kobiety w białych przebraniach.
Grafika: Estrada Poznańska

Estrada Poznańska zaprasza w lutym do Sceny na Piętrze na koncerty, spektakle i warsztaty dla najmłodszych. W lutym wystąpi Anthimos Apostolis Quartet, a także Tomek Ziętek.

W ramach cyklu Dzieciaki na Piętrze 4 lutego o godz. 11.00 wystąpi Teatr Formalina w spektaklu „Fim Fara Fikum Magikum”. To historia opowiadająca o rywalizacji, kłótniach i prawdziwej miłości. 18 lutego o  godz. 11 Teatr Barnaby zaprezentuje spektakl „Rycerz bez konia”. Dawno, dawno temu, w jednym z najodleglejszych królestw, żył sobie rycerz bez konia…  Dodatkowo instytucja oferuje warsztaty:

  • 4 lutego o godz. 12.30 warsztat wyobraźni
  • 18 lutego o godz. 12.30 warsztat teatralny lalkowy

W ofercie znajdują się także koncerty:

  • 16 lutego o godz. 19.00 wystąpi Anthimos Apostolis Quartet, zespół obecny od ponad pięćdziesięciu lat na scenie
  • 23 lutego o godz. 19.00 zaprezentuje się Tomek Ziętek, artysta tworzący utwory w duchu amerykańskiego folku i country, a także inspirowane klasycznymi gitarowymi brzmieniami

Wszystkie wydarzenia odbędą się przy ul. Masztalarskiej 8.

Bilety na spektakl  (ta sama cena zarówno dla dziecka, jak i opiekuna): 40 zł. Bilety na warsztaty (bilety tylko dla dzieci, dorosły wchodzi bezpłatnie jako osoba towarzysząca): 25 zł. Wiek uczestników warsztatów: od 4 lat. Bilety na koncert Anthimos Apostolis Quartet: od 50 zł, a Tomek Ziętek: od 79 zł.

Szczegóły: