Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grudniowe warsztaty teatralne dla seniorek i seniorów

26.11.2021
Na zdjęciu uczestnicy warsztatów teatralnych siedzą na krzesłach w dwóch rzędach, na środku - prowadząca warsztaty. Niektóre uczestniczki trzymają ręce na kolanach. 
Warsztaty teatralne dla seniorek i seniorów, fot. Dorota Jakubiak, Galeria Miejska Arsenał.

„Wystawa – wspólna sprawa” – pod takim hasłem 11 grudnia w godz. 12.00-14.30 w Galerii Miejskiej Arsenał (ul. Szyperska 2) odbędą się warsztaty teatralne dedykowane osobom starszym.

Zajęcia poprowadzi Grażyna Wydrowska. Spotkanie będzie okazją do nawiązania bliższego kontaktu ze sztuką współczesną, ale też inspiracją do tego, by oprowadzić po dostępnej w Galerii wystawie bliższych lub dalszych znajomych. Zaproszenie skierowane jest szczególnie do przedstawicieli poznańskich klubów seniora, którzy być może powrócą do Galerii w liczniejszym gronie. Prowadząca warsztaty skupi się na twórczej interpretacji dostępnej aktualnie wystawy. Uczestniczki i uczestnicy pracować będą w oparciu o takie narzędzia jak drama oraz techniki teatralne. W grudniu punktem wyjścia do działań warsztatowych będzie wystawa Patryka Różyckiego, w którego twórczość wprowadzi kuratorka Bogna Błażewicz. 

Zapisy oraz szczegółowe informacje: Kinga Mistrzak, tel. 692 202 241.