Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Wieczorek wytchnieniowy dla rodzin osób z niepełnosprawnościami

20.7.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, na fioletowym tle napis: "wieczorek wytchnieniowy dla rodzin osób z niepełnosprawnościami", poniżej szczegółowe informacje o wydarzeniu w języku polskim i ukraińskim oraz logotypy partnerów akcji.

Stowarzyszenie Mudita wraz z Przystankiem Pireus, Po-dzielnią oraz Migrant Info Point zapraszają na wieczorek wytchnieniowy dla rodzin osób z niepełnosprawnościami, który odbędzie się w poniedziałek, 24 lipca. Będzie okazja do spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze oraz do oderwania się od codziennych obowiązków.

W trakcie spotkania każde dziecko i dorosła osoba wymagająca wsparcia/asysty otrzyma indywidualną opiekę wolontariuszy i wolontariuszek. Dzięki temu rodzice, opiekunki i opiekunowie będą mieć czas dla siebie. Podczas wydarzenia opiekunowie osób z niepełnosprawnościami  stworzą łapacze snów, co umożliwi im relaks, wyciszenia oraz możliwość skupienia się na byciu tu i teraz. Dodatkowo poznają podstawowe techniki relaksacji, z których można korzystać w chwilach potrzeby. Spotkanie przebiegnie w przyjaznej atmosferze przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku.

Wieczorek wytchnieniowy odbędzie się, 24 lipca w godz. 17.00-19.00 w Przystanku Pireus przy ul. Głogowskiej 35. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przez formularz internetowy.

🇺🇦 Запрошуємо Вас на релаксаційний захід для сімей з дітьми і дорослими з обмеженими можливостями в місті Познань.
Це чудова нагода познайомитись з новими людьми, живе спілкування, релакс, можливість відволіктись від повсякденних обов’язків.

Під час зустрічі кожна дитина і доросла особа, яка потребує підтримки/допомоги, отримає індивідуальну допомогу від наших волонтерів. Завдяки цьому Ви будете мати час для себе.

Що буде на заході?

  • Створення ловця снів разом з нами. Це дає не аби яку можливість розслабитись, заспокоїтись, зосередитись на тому, щоб відчути себе тут і зараз.
  • Дізнаєтеся основні методи релаксації, які можна використати в моменти коли Вам це буде потрібно.
  • До цього ще ми пропонуємо смачну каву, чай і солодке чстування.

Коли? Понеділок, 24.07.2023, 17:00 – 19:00

Адреса: Przystanek Pireus, ul. Głogowska 35, Poznań

Участь в заході безкоштовна. Кількість місць обмежена. Реєстрація для участі через анкету закріплену нижче.