Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Wrześniowy „Senioralny Poznań” jest już dostępny!

30.8.2021

Grafika przedstawia pierwszą stronę gazety. U góry - duży czerwono-czarny napis "Senioralny Poznań". Pod nim - artykuł „Czerwone pojemniki na elektrośmieci i baterie" oraz zdjęcie pojemnika na zużyty sprzęt.Ukazał się wrześniowy numer miesięcznika informacyjnego skierowanego do poznańskich seniorek i seniorów. „Senioralny Poznań” wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów – w wersji papierowej i elektronicznej.

W najnowszym numerze sporo praktycznych informacji m.in. o tym, jak wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym, który potrwa do końca września. Znaleźć w nim też można bardzo inspirujący wywiad z prof. Piotrem Kowalskim, tegorocznym laureatem Wielkiej Srebrnej Pieczęci Miasta Poznania oraz zapowiedź festiwalu Cały Poznań Ukulele i otwarcia Centrum Szyfrów Enigma.

Tytka Seniora zaprasza we wrześniu z kolei do dowiedzenia poznańskich, muzeów i kin. Na jej łamach nie zabrakło też poleceń dla tych, którzy jesienne wieczory wolą spędzić w domu. Tytka przypomina też o wyjątkowym projekcie pod hasłem „Animator Senioralny”.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta dostępna jest m.in. przed wejściem do Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00).

Lista punktów dystrybucji gazety:

Wrześniowe wydanie gazety w wersji elektronicznej dostępne jest tutaj: