Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika artykułu: w centralnej części zdjęcie trzech uśmiechniętych seniorek, wszystkie noszą okulary, trzymają się za dłonie, w prawym, górnym rogu - logotyp Klubu Straszaka. Pod zdjęciem, na szarym tle biało-pomarańczowy napis: "Harmonogram: Klub Starszaka".Stowarzyszenie CREO zaprasza starszych mieszkańców i mieszkanki Poznania w wieku 60+ do udziału w ciekawych i bezpłatnych zajęciach w formule stacjonarnej oraz zdalnej.

Klub Starszaka przy Stowarzyszeniu CREO działa już o ośmiu lat. Oferta Klubu została przygotowana na tyle różnorodnie, by stanowić ciekawą alternatywę aktywnego spędzania czasu dla seniorek i seniorów – mieszkańców Poznania na różnym etapie ich życia. Zajęcia od odbywają się w wybrane piątki.

Harmonogram wrześniowych spotkań:

2 września, godz. 10.00-12.00

  • wyjście integracyjne na Niewidzialna Ulicę
  • miejsce: ul. Matejki 53

Niewidzialna Ulica to jedno z trzech miejsc w Polsce i jedyne w Poznaniu, gdzie otaczającą rzeczywistość poznaje się zmysłami innymi niż wzrok.

16 września, godz. 10.00-12.00

  • zajęcia rękodzielnicze
  • miejsce: Siedziba Stowarzyszenia CREO, ul. Kochanowskiego 8a/2

Spotkanie poprowadzi Martyna Badura, która zabierze uczestniczki i uczestników w świat filcu i wiosennych kwiatów.

30 września, godz. 10.00-12.00

  • spotkanie „Stop manipulacjom. O sposobach, które stosują (nie)uczciwi sprzedawcy”
  • miejsce: siedziba Stowarzyszenia CREO, ul. Kochanowskiego 8a/2

Na czym polega metoda sprzedaży „stopa w drzwiach”? Czym jest up-selling”? Uczestniczki i uczestnicy spotkania poznają najczęstsze metody sprzedaży i sposoby na to, jak nie dać się manipulacjom, gdy są na nas stosowane.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Na każde z nich obowiązują oddzielne zapisy: tel. 667 313 012, nina.woderska@centrumcreo.pl. Projekt jest sfinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.