Wrześniowy Senioralny Poznań już jest!

Ukazał się wrześniowy numer miesięcznika informacyjnego skierowanego do poznańskich seniorek i seniorów. „Senioralny Poznań” wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów - tym razem również w wersji papierowej.

Wrześniowe wydanie „Senioralnego Poznania” przypomina o podstawowych zasadach profilaktyki związanej z epidemią koronawirusa. W tym wydaniu miesięcznika przeczytać można również o pełnomocnictwie opiekuńczym, selektywnej zbiórce odpadów, która od września będzie obowiązkowa dla każdego mieszkańca. Można w nim znaleźć też szczegółowe informacje na temat pakietu Poznań Viva Senior, czyli usług dedykowanych osobom starszym. Miłośnicy historii Poznania i biografii wybitnych poznaniaków z pewnością się nie zawiodą!

Na łamach Tytki Seniora sporo propozycji na aktywne spędzenie czasu - we wrześniu m.in. ruszają zapisy na zajęcia w ramach jesiennej edycji Trenera Senioralnego. Tytka wyznaczy też kulturalne szlaki, którymi warto we wrześniu podążać. Ci, którzy wolą pozostać w domu, również znajdą coś z dla siebie.

Wrześniowe wydanie gazety w wersji elektronicznej dostępne jest tutaj:

SENIORALNY POZNAŃ: WRZESIEŃ

Szczegółowe informacje na temat „Senioralnego Poznania” oraz archiwalne wydania miesięcznika znaleźć można tu:

SENIORALNY POZNAŃ

„Senioralny Poznań” w wersji papierowej dostępny jest w następujących miejscach:

SENIORALNY POZNAŃ: DYSTRYBUCJA