1

Czerwcowe wydarzenia w Schronie Trzeciego Wieku

W czerwcu Wildecki Klub Senioralny „Schron Trzeciego Wieku” zaprasza seniorki i seniorów na spacer z przewodniczką po Garbarach, warsztaty kwieciste kompozycje” oraz spacer cyfrowy. Obowiązują zapisy. 

Program wydarzeń:

11 czerwca – Spacer z przewodniczką po Garbarach

Kolejny spacer z Anną Gawrysiak-Knez. Tym razem zaplanowana trasa obejmuje pl. Bernardyński, szpital Przemienienia Pańskiego, kościół św. Franciszka Serafickiego (czyli bernardyni), dawną Lożę Masońską, wybrane kamienice Garbar, Groblę, kościół Wszystkich Świętych, stare koryto Warty.

16 czerwca – Warsztat manualny „Kwieciste kompozycje”

Uczestnicy drugiego spotkania z TuLasy będą mieli okazje poczuć się jak prawdziwi ogrodnicy – stworzą i ozdobią własną kompozycję w pojemniku. Zajęcia pozwolą zapoznać się z roślinami i pobudzą zmysły dotyku, węchu i smaku.

18 czerwca – Spacer Cyfrowy z Patrykiem Zakrzewskim

to edukacyjna wycieczka, podczas której uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z urządzeniami cyfrowymi dostępnymi w przestrzeni miejskiej takimi jak: biletomat PKP i PEKA, paczkomat. Będzie można dowiedzieć się także, jak obsługiwać bankomat, wpłatomat oraz jak korzystać z systemu rowerów miejskich.

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy: tel. 781 244 324 (kontakt po godz. 16.00). Ilość miejsc jest ograniczona.

Projekt Wildecki Klub Senioralny „Schron Trzeciego Wieku” sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania