1

Jesienne zajęcia w Klubie Starszaka CREO

Grafika promująca wydarzenia w ramach Klubu Starszaka CREO. Na górze zdjęcie uśmiechniętych seniorek i seniorów. Poniżej harmonogram wydarzeń oraz logotypy organizatorów i podmiotów finansujących projekt. Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO zaprasza starszych mieszkańców i mieszkanki Poznania do udziału w bezpłatnych zajęciach w ramach projektu „Starszaki – Klub Aktywności dla osób starszych”.

Oferta Klubu została przygotowana na tyle różnorodnie, by stanowić ciekawą alternatywę aktywnego spędzania czasu dla seniorek i seniorów na różnym etapie ich życia. Ważnym elementem spotkań jest integracja – klubowicze wspólne spędzają czas na zajęciach, podczas których nawiązują głębsze relacje i przyjaźnie.

Zajęcia potrwają do końca grudnia 2021 roku. Część z nich odbywa się wirtualnie w Internecie za pośrednictwem platformy Click Metting (platforma dostępna jest w języku polskim). Do każdego spotkania koordynatorka przesyła zainteresowanym osobom link, czyli zaproszenie umożliwiające udział w spotkaniu. W listopadzie zajęcia odbywają się w piątki w godz. 10.00-12.00.

Harmonogram spotkań:

  • 5 listopada – Integracja z rękodziełem w tle (zajęcia stacjonarne);
  • 12 listopada – Spotkanie z kreatywnością (zajęcia stacjonarne);
  • 19 listopada – Psychoekologia (webinar online);
  • 26 listopada – Spotkanie integracyjne z herbatą w tle (zajęcia stacjonarne).

Obowiązują zapisy: tel. 667 313 012. Pod tym numerem można także porozmawiać z koordynatorką, rozwiać wszelkie wątpliwości czy zaproponować interesującą tematykę spotkań.

Projekt jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.