1

Listopadowa Scena Robocza

Na zdjęciu aktorka stoi pod rozłożona drabiną. Nad nią wisi lampa, przed nią stoi karton. W tle, na telebimie wyświetlona twarz innej kobiety. 
Scena Robocza, spektakl „Have a good cry”, fot. M. Zakrzewski

Siedziba Sceny mieści się w dawnym budynku kina Olimpia (ul. Grunwaldzka 22, VI piętro). można się do niej dostać windą). Bilety dla seniorek i seniorów kosztują 15 złotych.

Repertuar na listopad:

6 i 7 listopada, godz. 19.00 – „Have a good cry”

Idea pokoju do płakania jako wyobrażenie terenu wspólnego, który może stać się miejscem oczyszczenia.

13 listopada – wydarzenie queerowe

Panel dyskusyjny oraz performatywne spotkanie, których celem jest wymiana pomysłów dotyczących platform działania dla środowiska queerowego);

14 listopada, godz. 19.00 – „Café Müller”

Twórca spektaklu, urodzony w Niemczech, zastanawia się nad tym, co by było, gdyby jego rodzice nie podjęli decyzji o powrocie do Polski);

25 listopada, godz. 19.00 – „Żyjesz w naprawdę innym świecie”

Spektakl stara się nakreślić obszary społeczno-kulturowe, które mają wpływ na kształtowanie tożsamości.

28 listopada, godz. 19.00 – „Nie mów nikomu”

Spektakl odnosi się do aktualnego stanu wspólnoty językowej, w którym jest coraz mniej przestrzeni do spotkań w dialogu, do jego realizacji zaproszone zostały osoby niesłyszące i niewidome, spektakl grany w języku migowym z polskimi napisami).

Można je kupić na stronie Bilety24.pl lub w kasie przed spektaklem (najlepiej zadzwonić lub mailowo zarezerwować bilet, a potem opłacić go w kasie). Kontakt w sprawie biletów: tel. 795 577 022, bilety@scenarobocza.pl.

Szczegóły: