Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Wykład w Pałacu Działyńskich w ramach cyklu „Nauka i Społeczeństwo”

04.5.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w lewym górnym rogu zdjęcie skarbonki w kształcie świnki, obok logotyp PAN oraz napisy: "Wykład z cyklu Nauka i Społeczeństwo", "Zarządzanie Finansami w dobie kryzysu", poniżej szczegółowe informacje o wydarzeniu.

Oddział Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu zaprasza na kolejny wykład w ramach cyklu „Nauka i Społeczeństwo”. Wykład pt. „Zarządzanie finansami w dobie kryzysu” wygłoszą prelegenci z Katedry Finansów Przedsiębiorstw oraz Instytutu Rachunkowości i Zarządzania Finansami UEP.

Prelekcja odbędzie się 18 maja o godz. 17.00 w Pałacu Działyńskich (sala Turkusowa Oddziału PAN w Poznaniu, Stary Rynek 78/79, II piętro, w budynku znajduje się winda). Katedrę Finansów Przedsiębiorstw oraz Instytut Rachunkowości i Zarządzania Finansami UEP będą reprezentować prof. UEP dr hab. Tomasz Jewartowski, prof. UEP dr hab. Michał Kałdoński oraz prof. UEP dr hab. Jacek Mizerka.

Wstęp bezpłatny, nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Wykłady w ramach cyklu „Nauka i Społeczeństwo” odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca od stycznia do czerwca oraz od października do grudnia.

Szczegóły: tel. 61 641 50 03.