Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Wypełnij ankietę i pomóż w organizacji kolejnych Targów Viva Seniorzy!

18.1.2023
Grafika artykułu: Na zdjęciu seniorzy i seniorki siedzą na krzesłach, zdjęcie wykonane podczas koncertu w trakcie targów senioralnych. Niektórzy mają podniesione ręce, za które się trzymają.
Fot. MTP

W tegorocznej edycji Targów Viva Seniorzy! wzięło udział ponad 3 tys. seniorek i seniorów. Wydarzenie dostarczyło zwiedzającym wielu niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli udoskonalać kolejne edycje wydarzenia.

Badanie ma na celu zebranie opinii i sugestii poznańskich seniorek i seniorów, które mogą być pomocne w przygotowywaniu kolejnych edycji Targów Viva Seniorzy!. Ankieta jest w pełni anonimowa.

Link do ankiety:

Targi Viva Seniorzy! to największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. Na targach prezentują się firmy z ofertą senioralną, to także przestrzeń dla organizacji pozarządowych i jednostek miejskich, które działają na rzecz osób starszych i podejmują starania w celu ich aktywizacji. Każdego roku uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach edukacyjnych, rozwojowych i artystycznych.

XII edycja tego wydarzenia odbędzie się 29-30 września 2023 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Organizatorzy Targów Viva Seniorzy!: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Miasto Poznań i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Współorganizatorzy: Centrum Inicjatyw Senioralnych, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Szczegóły: