Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Wystawa Sztuki Afrykańskiej w Palmiarni Poznańskiej

14.2.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum sześć afrykańskich przedmiotów obrzędowych na jasnopomarańczowym tle, powyżej czarny napis: "Fetysze i Maski rytualne w kulturze afrykańskiej", na dole plakatu szczegółowe informacje o wystawie.Palmiarnia Poznańska zaprasza na ciekawe wydarzenie w afrykańskim klimacie. Od 23 stycznia dostępna będzie Wystawa Sztuki Afrykańskiej „Fetysze i maski rytualne w kulturze afrykańskiej”. Wstęp w cenie biletu do Palmiarni.

Na wystawie będzie można zobaczyć rzeźby, obrazy, biżuterię, przedmioty ręcznie robione przywiezione z podróży po Afryce. Jest to prywatna kolekcja państwa Machów, którzy osobiście pojawią się na wystawie i będą opowiadać o swoich doświadczeniach z wypraw do Afryki.

Wstęp na wystawę w cenie biletu do Palmiarni: normalny – 16 zł, ulgowy – 12 zł. W ramach akcji „Wtorki Seniora” w każdy wtorek bilet senioralny dla osób 60+ w cenie 4 zł.  Wystawa będzie czynna od 23 stycznia do 26 lutego.

Uwaga!

W okresie ferii zimowych zmienią się również godziny funkcjonowania Palmiarni. Podczas ogólnopolskich ferii zimowych (od 16 stycznia do 26 lutego) Palmiarnia będzie otwarta również w poniedziałki. Natomiast w dniach od 30 stycznia do 12 lutego (okres ferii dla Wielkopolski) wydłużą się dodatkowo godziny otwarcia. W tych dniach Palmiarnia będzie czynna w godz. 09.00-18.00 (kasa będzie czynna do godz. 17.00).

Szczegóły: