Zakład Rehabilitacji Leczniczej Fizjoterapia Optima

Zakład Rehabilitacji Leczniczej Fizjoterapia Optima

ul. Kościelna 42, tel. 533 682 800

Fragment zgłszenia konkursowego:

"Gabinety rehabilitacyjne Fizjoterapia Optima oferują kompleksową pomoc w rehabilitacji wykorzystując formy pracy z pacjentem. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu. Rehabilitacja dorosłych obejmuje ćwiczenia indywidualne i grupowe usprawniające narządy ruchu, w tym terapię ruchową zwyrodnień oraz zabiegi fizykoterapeutyczne: laseroterapia, magnetoterapia, elektroterapia, ultradźwięki, fala uderzeniowa. Współpracujemy z logopedami i dietetykami”.

Uzasadnienie:

Zakład Rehabilitacji Leczniczej Fizjoterapia Optima oprócz zabiegów rehabilitacyjnych działa w obszarze profilaktyki zdrowia. Klienci mogą korzystać z zajęć ruchowych np. fitness jazz, pilates, joga, zdrowy kręgosłup, gimnastyka, nordic walking, FMS. Fizjoterapeuci opracowują program indywidualnej terapii nakierowanej na możliwoie szybki powrót do pełnej sprawności i aktywności ruchowej. Działania Fizjoterapii Optimy skierowane są również do kobiet z problemem nietrzymania moczu. W ramach terapii oferowane są zajęcia indywidualne i grupowe uczące wykonywania ćwiczeń wspierających prace odpowiednich grup mięśni oraz poprawę jakości i komfortu życia. 

Siedziba Fizjoterapii Optima znajduje się niedaleko Rynku Jeżyckiego i Parku Sołeckiego (dogodny dojazd), nie posiada barier architektonicznych (w budynku jest winda dostosowana do potrzeb osób starszych i osób z niepełnosprawnościami). Zajęcia przeprowadzane są w małych grupach, co umożliwia fizjoterapeutą indywidualne podejście do każdego klienta. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.fizjoterapiaoptima.pl

Stała oferta:

Promocje i zniżki proponowane przez Optimę: zajęcia ruchowe np. gimnastyki, nordic walking w promocyjnej cenie (50% zniżki) oraz pakiety zabiegów fizykoterapeutycznych lub kinezyterapeutycznych - 10 % zniżki. Z promocyjnych ofert mogą korzystać osoby po 65 r.ż.