Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Poznańskie Dni Rodziny 2021

14.5.2021

Grafika. Na zielonym tle biały napis "Poznańskie Dni Rodziny". Po lewej zdjęcie aktorów stojących na scenie. Dni Rodziny w Poznaniu odbędą się po raz dziewiąty. Na sporo atrakcji mogą liczyć zarówno dzieci i młodzież, jak i rodzice czy dziadkowie. Na mieszkańców czekają ponad dwa tygodnie wypełnione wydarzeniami edukacyjnymi, kulturalnymi, sportowymi i rekreacyjnymi organizowanymi wspólnie przez Miasto, poznańskie organizacje pozarządowe i firmy.

Poznańskie Dni Rodziny rozpoczną się 15 maja o godz. 17.30 transmisją online z uroczystej inauguracji, podczas której przedstawione zostaną wybrane wydarzenia z programu tegorocznej edycji. Będzie to także okazja do zobaczenia, jak wyglądały Poznańskie Dni Rodziny w ubiegłych latach. Na zakończenie części oficjalnej organizatorzy zaproszą całe rodziny na spektakl „Misja Poznań – gdzie są koziołki?” w wykonaniu aktorów Teatru Animacji.

Spektakl będzie transmitowany na kanale YouTube Miasta Poznania.

Poznańskie Dni Rodziny zakończą się 1 czerwca obchodami Dnia Dziecka. Z tej okazji w ośmiu lokalizacjach na terenie miasta odbędą się wyjątkowe minikoncerty „Poznańskiej Piętnastki” połączone z animacjami dla dzieci. Orkiestra zagra znane i lubiane melodie z wieczorynek, bajek i filmów animowanych.

To tylko niektóre wydarzenia z bogatego programu dziewiątej edycji Poznańskich Dni Rodziny. Szczegółowe kalendarium dostępne jest na stronie: