Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Siedziba Family Optic znajduje się w samym centrum miasta (Kupiec Poznański, pl. Wiosny Ludów 2), w pobliżu przystanków tramwajowych. Miejsce dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, nie ma barier architektonicznych.

W salonie Family Optic doświadczony personel pomoże dobrać odpowiednie okulary korekcyjne czy przeciwsłoneczne. Salon oferuje pomoc w zakresie doboru opraw, lup, nakładek polaryzacyjnych i wszystkich dodatków do okularów. Osoby, które z powodu niepełnosprawności lub przebytej operacji nie mogą dotrzeć do Family Optic we własnym zakresie, mogą umówić wizytę domową. Wykwalifikowani specjaliści, wyposażeni w przenośny sprzęt przeprowadzają dokładne badania wzroku oraz doradzają najlepsze rozwiązania w miejscach zamieszkania pacjentów. Salon czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 10-20 oraz w niedziele handlowe w godz. 11-19.

Stała oferta:

20 proc. zniżki na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, 50 proc. zniżki na pełne badanie wzroku w gabinecie optometrycznym (czyli 65 zł.), bezpłatne czyszczenie oraz profilowanie opraw okularowych, atrakcyjny system ratalny (raty 0 proc.).

  • Szczegóły | Kontakt: pl. Wiosny Ludów 2, tel. 61 670 72 00, poznankupiec@familyoptic.pl