Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Logotyp Kriomedica – Poznańskie Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej

Kriomedica – Poznańskie Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej znajduje się w pobliżu przystanku tramwajowego, przy pętli tramwajowej Starołęka. W budynku nie ma barier architektonicznych, infrastruktura dostosowana jest w pełni do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Kriomedica specjalizuje się w świadczeniu usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych, z wykorzystaniem najlepszych metod i nowoczesnych technik terapeutycznych. W ofercie znajduje się terapia indywidualna, bezpieczne ćwiczenia grupowe, gimnastyka we współpracy z wykwalifikowanym specjalistą oraz zabiegi fizykoterapeutyczne.

Kriomedica oferuje możliwość skorzystania z krioterapii: poddanie, w specjalnej komorze, całego ciała człowieka krótkiemu działaniu niskich temperatur, w zakresie od minus 110 stopni do minus 160 stopni Celsjusza. Terapia zimnem powoduje wyzwolenie w organizmie szeregu korzystnych procesów i odruchów fizjologicznych. Kriotrapia to nowoczesna metoda, która wspiera i przyspiesza leczenie wielu schorzeń narządów ruchu. Ponadto jest to efektywna metoda ogólnoustrojowej odnowy biologicznej i regeneracji organizmu. Poza tym w Centrum dostępna jest krioterapia miejscowa, stosowana jest ona punktowo na obszary, które uległy złamaniu, przeciążeniu lub zwyrodnieniu.

Stała oferta:

Kriomedica oferuje zabiegi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (na podstawie skierowania od lekarza) lub prywatnie (usługi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne dostępne są w atrakcyjnych cenach). Dodatkowo w Centrum cyklicznie organizowane są akcje promocyjne i informacyjne. Dostępna jest również fizjoterapia i rehabilitacja ambulatoryjna dla osób posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności – bezpłatnie i bez kolejki.