Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Logotyp NZOZ Promedica

Siedziba NZOZ Promedica znajduje się na pierwszym piętrze, istnieje możliwość skorzystania z platformy dla osób niepełnosprawnych (przy wejściu od ulicy Słowackiego). Promedica współpracuje z laryngologiem – seniorzy mogą skorzystać ze specjalistycznej usługi medycznej i audioprotetycznej w jednym miejscu, nieodpłatnych badań w kabinie audiometrycznej, konsultacji z protetykiem słuchu oraz uzyskać informacje na temat protezowania aparatem słuchowym i obsługi aparatu słuchowego. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu, by przed zakupem przekonać się o jego efektywności. W budynku przyjmują również inni lekarze specjaliści.

Stała oferta:

Bezpłatne badania słuchu i rozumienia mowy oraz konsultacja z dyplomowanym protetykiem słuchu oraz rabaty: 15% zniżki na baterie do aparatów słuchowych, środki pielęgnacyjne i urządzenia dodatkowe; 10% na aparaty słuchowe zakupione bez refundacji NFZ i na ochronniki słuchu.

Dodatkowo osoby po 60. roku życia mogą liczyć na nieodpłatną opiekę akustyczną do aparatu słuchowego zakupionego w NZOZ Promedica wraz z usługą czyszczenia i pielęgnacji.