Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii nie ma barier architektonicznych (w budynku dostępna jest winda), znajduje się naprzeciwko przystanku tramwajowego, istnieje możliwość zaparkowania bezpłatnie samochodu pod jego siedzibą. Centrum oferuje fizjoterapię i rehabilitację ambulatoryjną i domową oraz badania USG zarówno w ramach NFZ oraz prywatnie. Pacjenci ze znacznym stopniem niepełnosprawności przyjmowani są bez kolejki. Podopieczni Centrum otrzymują: konsultację wstępną i końcową z fizjoterapeutą (ustalenie indywidualnego planu rehabilitacji), fizjoterapię domową (do 4 miesięcy fizjoterapii za darmo, 5 zabiegów dziennie, do 80 dni rehabilitacji) lub fizjoterapię ambulatoryjną (10 dni zabiegów: praca manualna, ćwiczenia indywidualne, nauka chodu oraz zabiegi fizykalne – laseroterapia, elektroterapia) oraz porady dotyczące higieny pracy i dnia codziennego.  

Zabiegi realizowane są w Poznaniu i powiecie poznańskim, Kórniku, Swarzędzu, Śremie i powiecie śremskim, Wrześni i powiecie wrzesińskim, Koninie i powiecie konińskim, Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim, Słupcy i powiecie słupeckim, Środzie Wielkopolskiej i powiecie średzkim, Miłosławiu, Grodzisku Wielkopolskim i powiecie grodziskim.

W Wielkopolskim Centrum Fizjoterapii można odbyć też wizytę w celu diagnostyki funkcjonalnej oraz przygotowania treningu zdrowotnego adekwatnego m.in. do wydolności, wieku i sprawności seniora.

Stała oferta:

Fizjoterapia i rehabilitacja ambulatoryjna oraz domowa (w ramach NFZ lub prywatnie) oraz badania USG.