Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

logotyp Wielkopolskiego Centrum FizjoterapiiWielkopolskie Centrum Fizjoterapii nie ma barier architektonicznych (w budynku dostępna jest winda), znajduje się naprzeciwko przystanku tramwajowego, istnieje możliwość zaparkowania bezpłatnie samochodu pod jego siedzibą. Centrum oferuje fizjoterapię i rehabilitację ambulatoryjną i domową oraz badania USG zarówno w ramach NFZ oraz prywatnie. Pacjenci ze znacznym stopniem niepełnosprawności przyjmowani są bez kolejki. Podopieczni Centrum otrzymują: konsultację wstępną i końcową z fizjoterapeutą (ustalenie indywidualnego planu rehabilitacji), fizjoterapię domową (do 4 miesięcy fizjoterapii za darmo, 5 zabiegów dziennie, do 80 dni rehabilitacji) lub fizjoterapię ambulatoryjną (10 dni zabiegów: praca manualna, ćwiczenia indywidualne, nauka chodu oraz zabiegi fizykalne – laseroterapia, elektroterapia) oraz porady dotyczące higieny pracy i dnia codziennego.  

Zabiegi realizowane są w Poznaniu i powiecie poznańskim, Kórniku, Swarzędzu, Śremie i powiecie śremskim, Wrześni i powiecie wrzesińskim, Koninie i powiecie konińskim, Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim, Słupcy i powiecie słupeckim, Środzie Wielkopolskiej i powiecie średzkim, Miłosławiu, Grodzisku Wielkopolskim i powiecie grodziskim.

W Wielkopolskim Centrum Fizjoterapii można odbyć też wizytę w celu diagnostyki funkcjonalnej oraz przygotowania treningu zdrowotnego adekwatnego m.in. do wydolności, wieku i sprawności seniora.

Stała oferta:

Fizjoterapia i rehabilitacja ambulatoryjna oraz domowa (w ramach NFZ lub prywatnie) oraz badania USG.