Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Logtyp Fizjoterapia OptimaZakład Rehabilitacji Leczniczej Fizjoterapia Optima oprócz wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych działa w obszarze profilaktyki zdrowia. Klienci mogą korzystać z różnego rodzaju zajęć ruchowych – m.in. fitness jazz, pilates, joga, zdrowy kręgosłup, gimnastyka, nordic walking, FMS. Fizjoterapeuci opracowują program indywidualnej terapii, której celem jest możliwie szybki powrót do pełnej sprawności i aktywności ruchowej. Działania Zakładu skierowane są również do kobiet z problemem nietrzymania moczu. W ramach terapii oferowane są zajęcia indywidualne i grupowe uczące wykonywania ćwiczeń wspierających pracę odpowiednich grup mięśni oraz poprawę jakości i komfortu życia.

Siedziba Fizjoterapii Optima znajduje się niedaleko rynku Jeżyckiego i parku Sołackiego (dogodny dojazd), nie posiada barier architektonicznych (w budynku jest winda dostosowana do potrzeb osób starszych i osób z niepełnosprawnościami). Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co umożliwia fizjoterapeutą indywidualne podejście do każdego klienta.

Stała oferta:

50 % zniżki na zajęcia ruchowe (np. gimnastyka, nordic walking) oraz 10% zniżki na pakiety zabiegów fizykoterapeutycznych lub kinezyterapeutycznych. Z promocyjnych ofert mogą korzystać osoby w wieku 65+.