Senior w Domu: Zdrowie

Wydarzenia:

STREFA PACJENTA: ZDROWIE ZACZYNA SIĘ W JAMIE USTNEJ

Oferta stała:

Studenci medycyny i farmacji udzielają seniorom porad za pośrednictwem komunikatorów i telefonu pod merytoryczną opieką lekarza i farmaceuty Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu - można zadawać pytania dotyczące stosowanego leczenia, w tym bezpieczeństwa samodzielnego dołączania leków bez recepty i suplementów diety.

Rejestracja prowadzona jest codziennie w godz. 9.00-12.00 pod numerem 61 873 83 27.

Specjaliści pomogą przezwyciężyć niepokój i bezradność w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną.

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

Cykl filmów na temat wsparcia psychologicznego w czasie epidemii podpowie m.in., jak poradzić sobie z lękiem, stresem i konfliktami rodzinnymi.

FILMY

W ramach programu organizowanego przez Fundację im. Lesława A. Pagi - Alumni Fundacji - młodzi eksperci z branży finansowej i specjaliści profilaktyki zdrowia, w oparciu o dane instytucji publicznych, przygotowali serię odpowiedzi na ważne i aktualne pytania dotyczące bezpieczeństwa finansowego i profilaktyki zdrowia seniorów w okresie pandemii koronawirusa.

SENIORZY 4.0

To projekt popularyzujący wiedzę psychologiczną na najwyższym merytorycznym poziomie. Odkrywa możliwości działania, jakie w różnych sferach życia daje psychologia.


STREFA PSYCHE

To wiarygodne źródło informacji na temat zasad zdrowego żywienia oraz stylu życia. Na stronie Centrum znaleźć można podpowiedzi, jak kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe i po które produkty spożywcze sięgać, również w czasie epidemii koronawirusa.

NARODOWE CENTRUM EDUKACJI ŻYWIENIOWEJ