Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Zniżki dla seniorów na lutowe spektakle w Teatrze Polskim

16.2.2023

Grafika artykułu: na różowym tle logotyp Teatru Polskiego w Poznaniu _ 1875

W lutym seniorki i seniorzy mogą skorzystać ze zniżek na wybrane spektakle Teatru Polskiego. Bilety na przedstawienia: „Macocha” i „Haga” będą kosztować 30 zł po okazaniu Poznańskiej Złotej Karty. 

Opis najbliższych spektakli:

„Macocha”

  • 18 lutego, godz. 19.00, 19 lutego, godz. 18.00

Twórcy spektaklu podejmują próbę zdekonstruowania negatywnego wizerunku macochy, tak niespotykanie jednomyślnego i spójnego na przestrzeni stuleci. Aktorki, wcielając się w archetypowe postacie z bajek i baśni, przytoczą stare historie, spróbują zrozumieć, potępić, a być może okazać współczucie ich bohaterkom. Jednocześnie na kanwie prawdziwych świadectw zmierzą się ze współcześnie istotnymi problemami i zagadnieniami tej roli.

Więcej informacji

„Haga”

  • 25 lutego, godz. 19.00, 26 lutego, godz. 18.00

Dziesięciu skazanych najwyższych rosyjskich przywódców spędza czas w holenderskim więzieniu, zastanawiając się, na kogo zrzucić winę. Proces rozpoczyna się, a przestępcy jeden po drugim tracą panowanie nad sobą. Jaki będzie wyrok – to zależy od widowni i ukraińskiej dziewczynki, która opowiada tę historię. W nowym spektaklu „Haga”, komedia, w której wczorajsi władcy świata stają się śmieszni i żałośni, w niezwykły sposób przeplata się z tragedią.

Więcej informacji

Kontakt:

Kasa biletowa jest otwarta od wtorku do piątku w godz. 10.00-18.00 (lub do momentu rozpoczęcia spektaklu), w sobotę, niedzielę – godzinę przed rozpoczęciem spektaklu. W kasie przyjmowana jest płatność gotówką lub kartą. Alternatywą do rezerwacji jest bezpośredni zakup biletów online na stronie  www.bilety.teatr-polski.pl

Rezerwacja biletów, informacje dot. spektakli i repertuaru:

  • Biuro Obsługi Widzów (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00), 61 852 05 41, 61 852 56 28, rezerwacja@teatr-polski.pl