Bezpłatne badanie trychoskopii skóry głowy dla diabetyków

Grafika artykułu: plakat informacyjny, po lewej stronie zdjęcia skóry z różnymi zmianami, po prawej stronie informacje na temat oferowanego badania.Gabinet Podologiczny Maja Źołądź ma propozycję dla seniorów diabetologicznych. W październiku będzie można wziąć udział w bezpłatnym badaniu skóry głowy.

Trychoskopia owłosionej skóry głowy to bezbolesne badanie wykonane przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W trakcie wizyty zostanie przeprowadzone badanie podmiotowe i przedmiotowe. Całkowity czas zabiegu to około 20 minut. Osoba uczestnicząca w badaniu otrzyma zalecenia trychogiczne, które będą pomocne w codziennej pielęgnacji.

Badania odbędą się w dniu 7 października w Gabinecie Podologicznym Maja Źołądź (os. Stefana Batorego 82/7). Zapisy pod numerem tel. 530 622 827 (ilość miejsc ograniczona).

Przygotowanie do badania:

  • 24 godziny przed badaniem nie można myć skóry głowy,
  • skóra głowy powinna być wolna od produktów typu: lakier, żel, suchy szampon,
  • należy przejrzeć produkty wykorzystywane do skóry głowy i zabrać ze sobą aktualne wyniki oraz dzienniczek samokontroli,
  • należy zgłosić się na wizytę minimum 15 minut wcześniej.

Szczegóły:

  • Kontakt: os. Stefana Batorego 82/7, tel. 530 622 827,

Gabinet Podologiczny Maja Żołądź otrzymał certyfikat Miejsca Przyjaznego Seniorom w ramach akcji prowadzonej przez Centrum Inicjatyw Senioralnych. Więcej na temat akcji oraz wyróżnionego miejsca przeczytać można na stronach: