Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Scena na Piętrze zaprasza

08.1.2024

Grafika artykułu: na pomarańczowym tle ciemnopomarańczowe napisy informacyjne. Obok fotografia ukazująca czterech mężczyzn w czerwonych koszulkach i ciemnych krótkich spodenkach. Uśmiechają się, stoją na tle granatowej kotary.Scena na Piętrze zaprasza na koncerty i warsztaty. W styczniu wystąpi Gypsy and the Acid Queen oraz zespół Czereśnie. Odbędą się również warsztaty wokalno-umuzykalniające dla dzieci. 

W ramach cyklu Dzieciaki na Piętrze 21 stycznia o godz. 11.00 wystąpi zespół Czereśnie, którego piosenki wykonywane są w żywiołowej formie i interakcji z publicznością. 22 stycznia, również o godz. 11.00, odbędzie się koncert dla grup zorganizowanych. Dodatkowo prowadzone są zapisy na umuzykalniające warsztaty dla dzieci zatytułowane „Czereśniowe piosenki”, które odbędą się w Spółdzielni Muzycznej w następujących terminach:

  • 21 stycznia, godz. 12.30 i 13.30,
  • 22 stycznia, godz. 12.30.

Bilety na koncert (ta sama cena zarówno dla dziecka, jak i opiekuna): 40 zł. Bilety na warsztaty (bilety tylko dla dzieci, dorosły wchodzi bezpłatnie jako osoba towarzysząca): 25 zł. Wiek uczestników warsztatów: od 3 lat.

26 stycznia o godz. 20.00 będzie można uczestniczyć w koncercie Gypsy and the Acid Queen, pod którym to pseudonimem kryje się krakowski muzyk Kuba Jaworski. Ceny biletów: 49 zł (przedsprzedaż), 59 zł (w dniu koncertu).

Szczegóły: 

  • Kontakt: ul. Masztalarska 8, tel. 61 852 88 33.